Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Varane ranni
12 Oct

Varane ranni

Oficjalna aktualizacja INS Manchesteru United, gratulacje dla Pogby, Varane i Martial za wygranie Ligi Mistrzów UEFA w imieniu Francji. Drugi finał Ligi Europejskiej UEFA zakończył się na stadionie San Siro w Mediolanie. Mbappe, ubrany w Koszulki Piłkarskie, stworzył wiedzę. Francuski zespół odwrócił Hiszpanię 2-1, aby wygrać mistrzostwo.

Ale dla Manchesteru United wciąż są złe wieści. Varane, główny obrońca Francji i Manchesteru United, opuścił boisko bez konfrontacji w pierwszej połowie. W podaniu hiszpańskiego gracza Garveya Varane, ubrany w Koszulki Francja, był pierwszym, który oczyścił oblężenie i wybił się z boiska. Tym razem atak Hiszpanii został spalony, a materiał z transmisji został wycofany. Varane siedział już na boisku, trzymając kostkę w dłoni.

Do tej pory francuska drużyna i urzędnicy Manchesteru United nie ujawnili konkretnych kontuzji Varane. Może to być nadwyrężenie lub kontuzja kostki. Po meczu Varane nadal pojawiał się na stronie rozdania nagród, aby świętować ze swoimi kolegami z drużyny. . Akcja Varane'a jest dość wygodna, ale to nie wyjaśnia, w jaki sposób został ranny.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty