Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Urok pokazu Pucharu Świata w tych dwóch grach!
26 Jun

Urok pokazu Pucharu Świata w tych dwóch grach!

Przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata główna ocena wiatru ogólnie uważała, że ​​Puchar Świata będzie bardzo przeciętny i bardzo niepopularny. Entuzjazm fanów na zakup Koszulki Piłkarskie nie był tak wysoki jak wcześniej. Wszyscy nawet mieli pytania, czy Rosja może gościć kwalifikowany Puchar Świata. .

Wydaje się jednak, że wszyscy się mylili. Puchar Świata do tej pory jest wystarczająco ekscytujący. Na polu i poza nim jest wiele jasnych punktów. Urok meczów piłkarskich prawie został pokazany wszystkim w zaledwie 60% wszystkich rozgrywek. To tak, jakby pewien prestiżowy reżyser sfilmował arcydzieło, pokazując je bezpośrednio. Wszyscy aktorzy zaangażowani w grę, niezależnie od roli drugoplanowej lub bohatera, wszyscy to zrobili dobrze.

Portugalia 1: 1 Iran jest typowym przykładem. Portugalczycy fani kupili Koszulka MŚ 2018 Portugalia, aby wesprzeć Cristiano Ronaldo, ale nie trafił go rzut karny. Gdy czas kontuzji był dłuższy, Iran zdobył rzut karny. Niemal w tym samym czasie Hiszpania wciąż potwierdziła, czy jest to 1: 2 czy 2: O godzinie 2, los obu gier był głęboko połączony. To jest urok tego Pucharu Świata.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty