Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Trzecia klątwa Liverpoolu
22 Dec

Trzecia klątwa Liverpoolu

W pierwszym meczu 18. rundy Premier League Liverpool pokonał Wolverhampton 2: 0 na Molinius Stadium, a czerwona armia Koszulki Piłkarskie wygrała ligową 7-meczową passę. 15 zwycięstw Liverpoolu i 3 remisy pozostały niepokonane, punkty osiągnęły również 48 punktów, co doprowadziło Manchester City do przewagi 4 punktów. Jest to ostatnia runda przed świętami Bożego Narodzenia, więc niezależnie od tego, czy Manchester City wygra, czy też nie, Liverpool już zamknął tytuł świąteczny.

Jednak Liverpool wygrał mistrzostwa wigilijne i nie wiedział, czy fani czerwonej armii Koszulka Liverpool byli szczęśliwi czy zaniepokojeni. Dobra wiadomość jest taka, że ​​większość mistrzów Bożego Narodzenia w historii Premier League stała się ostatnimi mistrzami, ale złą wiadomością jest to, że 8 z 10 mistrzów Bożego Narodzenia z ostatnich 10 sezonów wygrało finałowy tytuł Premier League, tylko 2 mają nie zdobył mistrzostwa. Wszyscy oni są Liverpoolem. Teraz, kiedy Liverpool po raz trzeci stał się mistrzem Bożego Narodzenia, jaki jest ostateczny wynik? Kibice Liverpoolu są teraz w nastroju?

Ponieważ trener Klopp jest bardzo świadomy, uważa, że ​​Liverpool musi zdobyć 105 punktów, aby wygrać mistrzostwa pod koniec sezonu, Manchester City ma 44 punkty w małym meczu, przewaga Liverpoolu nie jest oczywista. W każdym razie, Premier League w tym sezonie zapoczątkuje najbardziej szalonego mistrza i drugie miejsce.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty