Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Transakcje przeboju Manchesteru United
03 Jul

Transakcje przeboju Manchesteru United

Po rozejmie w Pucharze Europy zwracamy naszą uwagę z powrotem na Premier League. Letnie okienko transferowe Premier League zostało otwarte 9 czerwca, ale do tej pory transfery drużyn Premier League nie zapowiadały zbyt wiele, a większość z nich wciąż jest na etapie plotek.

W ciągu ostatnich dwóch dni pojawiły się bardziej konkretne wiadomości dotyczące sytuacji dwóch reprezentantów Anglii. Manchester United podpisał Sancho, a Arsenal podpisał Bena White'a. Oczekuje się, że obaj zmienią swój Koszulki Piłkarskie podczas Pucharu Europy.

Brighton ma nadzieję uzyskać pełną opłatę za transfer w wysokości 50 milionów w jednej wypłacie ryczałtowej, podczas gdy Arsenal dał 45 milionów stałych + 5 milionów zmiennych klauzul. Ben White zakłada Koszulka Arsenal i pozostają tylko dodatkowe warunki i metody płatności. rozwiązać. Dobrą rzeczą dla Brighton jest to, że żaden inny zespół nie zaproponował Benowi White'owi. Wynegocjowano osobiste warunki gracza. Manchester United zaoferował Sancho cenę 85 mln euro (równowartość 72,6 mln funtów), ale jest ona o 10 mln euro niższa niż cena wywoławcza Dortmundu. Chociaż najnowsza oferta Manchesteru United została odrzucona przez Dortmund, oba kluby są pewne, że osiągną porozumienie.


Być może zainteresują Cię poniższe produkty