Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Ten rzut karny jest w porządku?
09 Jul

Ten rzut karny jest w porządku?

Reprezentacja Anglii dotarła do finału Pucharu Europy po raz pierwszy od powstania zespołu, co powinno być satysfakcjonującym wydarzeniem. Jako fan, który kupuje Koszulki Piłkarskie, oczywiście chciałbym, aby Kane, Maguire, Mount, Luke Shaw, Saka i inne elity Premier League nadal zdobywały szczyty mistrzostw. Nie można jednak zaprzeczyć, że zwycięski gol Anglii wywołał kontrowersje. Po meczu gorący temat wyroku całkowicie przytłoczył historyczne zwycięstwo Anglii, a sędziowie wyśmiewali Anglię.

W 102. minucie na boisku doszło do ogromnej kontrowersji. Stirling, ubrany w Euro 2020 Anglia Koszulki, upadł trzymając piłkę z dolnej linii. Sędzia Marklie ogłosił rzut karny. VAR potwierdził ustanowienie rzutu karnego. Kane oddał pierwszy rzut karny i został uratowany przez Schmeichela, ale Kane dotrzymał rzutu uzupełniającego i strzelił gola, Anglia objęła prowadzenie 2-1 i utrzymała wynik do końca. Dzięki temu celowi Trzy Lwy pokonały Danię 2:1 i awansowały do ​​finału. Jeśli chodzi o rzuty karne, możemy je powtarzać w zwolnionym tempie na różnych pozycjach, m.in. Wengera, Mourinho, Roya Keane'a, Gary'ego Neville'a i innych wielkich piłkarzy, którzy zgadzają się, że to nie jest rzut karny.

Co więcej, kiedy Kane wykonał rzut karny, niektórzy angielscy fani na scenie użyli wskaźnika laserowego, aby strzelić do Schmeichela, który miał zamiar rzucić karę, co było za dużo. Schmeichel obronił rzut karny Kane'a, ale nie mógł obronić dodatkowego strzału Kane'a.Być może zainteresują Cię poniższe produkty