Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Szkoda!
02 Mar

Szkoda!

W tej grze nie wiem, czy należy ją opisać jako „niezadowalającą” czy „zdecydowanie niezadowalającą”, a wtedy prawda jest niespójna. W pierwszej połowie Driecht zmagał się z krwią na skórze głowy, aw drugiej połowie Dybala nawet zapomniał „zabrudzić sobie ramię”. Czy można uznać, że gracze nie ciężko pracują?

Według danych statystycznych po meczu 14-stopowy bramka Juventus strzelił 0 strzałów i stał się pierwszą rundą 1/8 finału Ligi Mistrzów. Po Liverpoolu kolejna drużyna bez strzelania do butów.

Juventus zajął 60% czasu posiadania w tej grze, ale liczba zagrożeń dla linii obrony Lyonu nie była proporcjonalna. Problem powolnego tempa ataku, który istniał już w ubiegłym sezonie. Zmiana ta znalazła odzwierciedlenie w grze, zamiast mówić nonsensy na konferencji prasowej po meczu. W tej grze Cristiano Ronaldo w koszulce nr 7 Koszulki Piłkarskie naprawdę grał bardzo przygnębiony, tylko na ostatnie 20 minut wystarczająco wysoko? Choć rozczarowany wynikiem, Cristiano Ronaldo nadal wykazywał determinację w wyrazie twarzy. W grze będzie co najmniej 90 minut, a on da lepsze wyniki w zamian fanom, którzy kupili Koszulka Juventus.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty