Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Sterling będzie kontynuować swoje „szczęśliwe piłki nożnej” w Manchester City
04 Nov

Sterling będzie kontynuować swoje „szczęśliwe piłki nożnej” w Manchester City

Najbardziej gracz blask w Manchester City jest skrzydłowy Sterling Anglia. Manchester City osiągnęły porozumienie z Sterling po odnowieniu negocjacji i oczekuje się, że zostanie oficjalnie ogłoszone wkrótce. Nowy kontrakt wygasa latem 2023 roku, a jego cotygodniowe wynagrodzenie wzrośnie od oryginału £ 175,000 do £ 300,000! oznacza to, że w ciągu najbliższych pięciu lat będzie nadal nosić Sterling Manchester City Koszulki Piłkarskie.Manchester miasta trzeba zapłacić sterling wynagrodzenie w wysokości 78 milionów funtów.

Z realizacji stadionu, nawet w gwiazdorskim Manchesterem City, Sterling nadal ma swój własny niepowtarzalny. W ubiegłym sezonie 33 meczach Premier League zdobył 18 bramek i 11 asyst. W nowym sezonie 8 goli Premier League, 4 cele i 3 asysty, oba cele i asysty są ważną częścią linii ataku Manchesteru.

Sterling, który miał na sobie No.7 Koszulka Manchester City oddając w futbolu „happy”, to trudno, aby umieścić go do pewnego poziomu. Kiedy państwo jest dobre, to jest nie do złamania, a gdy stan jest zły, to sprawia, że ​​ludzie szaleni . Po podpisaniu nowego kontraktu, Sterling będzie najlepiej opłacaną brytyjski gracz w historii. aktualna pozycja Sterling jest także bardzo krępujące, on jest typem gracza, który pozwoli Ci zmarnować szansę, ale puścić, którzy mogą stać się plagą.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty