Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Stadion o całkowitym koszcie 1 miliarda funtów!
06 Apr

Stadion o całkowitym koszcie 1 miliarda funtów!

Tradycyjny dom Tottenhamu znajduje się na historycznym White Hart Lane, który został zbudowany w 1899 roku, ale może pomieścić tylko 36 284 osób, które kupują Koszulki Piłkarskie. Na dłuższą metę nie jest to dobre dla operacji Tottenhamu. Po wielu dyskusjach kierownictwo Tottenhamu postanowiło odnowić i odbudować pierwotną lokalizację, aby zbudować stadion piłkarski, który pomieści więcej, bardziej nowoczesnych i bardziej luksusowych odbiorców. Nowy stadion odbudowany na ruinach nosił nazwę Tottenham Hotspur Stadium.

Stadion ostatecznie kosztuje ponad 1 miliard funtów i jest najdroższym stadionem piłkarskim w Europie. Na tej podstawie nie trudno zrozumieć, dlaczego dwa ostatnie okna transferowe Tottenhamu nie zawierają podpisów, prawda? Nowy stadion może pomieścić do 62 062 osób, które kupują Koszulka Tottenham Hotspur.

Pełne 689-dniowe oczekiwanie, Tottenham VS Crystal Palace, stało się nowym oficjalnym debiutem w grze. Tottenham pokonał Crystal Palace 2-0, więcej punktów niż Arsenal, aby powrócić do trzeciego miejsca. Wpływ miejsc w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów nadal ma inicjatywę. Historia White Hart Lane stała się historią, a stadion Tottenham Hotspur będzie niosł prąd i przyszłość Tottenhamu.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty