0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Rzut wolny Cristiano Ronaldo strzelił z rzutu wolnego
15 Mar

W drugim meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Juventus pokonał u siebie Porto 3-2, uzyskując łączny wynik 4-4. Ze względu na wadę bramek wyjazdowych wypadli z gry i zatrzymali się w pierwszej szesnastce przez dwa kolejne lata. Występ Cristiano Ronaldo w tej grze był krytykowany. W dogrywce Cristiano Ronaldo został bezlitośnie skrytykowany przez świat futbolu po rzucie wolnym jego przeciwnika za „dodge ball”. Co myślisz o zakupie Koszulki Piłkarskie?

Zmęczenie czy wybór, w drugiej połowie rundy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA sprawiły, że setowa piłka przeciwnika przeszła tak łatwo, Cristiano Ronaldo najwyraźniej popełnił błąd. Cristiano Ronaldo, noszący Juventus nr 7 Koszulka Juventus, spotkał swoją drużynę z rodzinnego miasta. Nie spodziewał się, że łatwo przejdzie i wróci do swojego rodzinnego miasta. Niektóre były powolne i niekończące się pechy. W 210 minutach obu rund Cristiano Ronaldo omal nie uciekł w ofensywie, ale stał się bezpośrednio odpowiedzialny za stratę bramki w ostatniej chwili.

Czego się boisz? Juventus zapłacił dużo pieniędzy, aby zaprosić Ronaldo do rozpoczęcia marzenia o Lidze Mistrzów. W rezultacie przez trzy lata z rzędu zostali wylosowani do rundy pucharowej Ligi Mistrzów, a przez trzy lata z rzędu zostali roztrwonieni w domu.