Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Ronaldo, podobny do Boga, strzelił gola i od razu go przekroczył
05 Nov

Ronaldo, podobny do Boga, strzelił gola i od razu go przekroczył

Mężczyzna wrócił, ponownie założył koszulkę Juventus Koszulki Piłkarskie Klubowe i przyszedł, gdy Juventus potrzebował go najbardziej! Kiedy Juventus wyrównał wynik w pierwszej połowie do ponad 60 minut w drugiej połowie, zespół nie mógł znaleźć przełomu w ofensywie. W tym czasie Pirlo zastąpił Ronaldo na ławce Dybalą.

Zaledwie minutę po zagraniu Ronaldo powrócił znajomy głos fanów! Morata, który wcześniej stał na linii spalonej, posłał ukośną wtyczkę do Cristiano Ronaldo, który najlepiej wie o bieganiu bez piłki. Minął bramkarza i zdobył bramkę. Wynik został przepisany na 2-1! W ciągu ostatnich 19 dni wszystko, co Ronaldo zapłacił na domowej siłowni, można zobaczyć gołym okiem. Nie ma nic na tym świecie, co mogłoby odmówić Ronaldo zdobycia punktów i odwrócić bieg wydarzeń.

Kiedy drużyna jest pełna kontuzji i przeszła przez intensywne rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA w środku tygodnia, drużyna jest bardzo, bardzo zmęczona. W obliczu wysokiej pozycji przeciwnika Juventusowi trudno było kiedyś zorganizować skuteczny atak. Niech prezydent zmieni wszystko! Wygrana lub przegrana może być sprawą natychmiastową, a wtedy Rabiot wziął długie podanie od Chiesy i wdarł się w pole karne, przepisując wynik na 3-1. Zawsze dąż do następnego celu, oczywiście jest to pogoń Ronaldo, nie wspominając o dzisiejszych czasach. Są 123 urodziny klubu Juventus. Co powiesz na odrobinę wisienki na torcie? Pod koniec meczu założył nową Koszulka Juventus i sam stanął na polu karnym. Wspaniałą karą za łyżkę ustawił wynik całej gry na 4-1. To powinien być pierwszy raz, kiedy prezydent wykonał rzut karny w oficjalnym meczu. Tak wielu, Niubi się skończył. Najbardziej namiętny moment powraca!

Być może zainteresują Cię poniższe produkty