Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Rodzi się nowy rekord wstydu Barcelony
22 Sep

Rodzi się nowy rekord wstydu Barcelony

Barcelona zremisowała u siebie 1:1 z Granadą w piątej rundzie La Liga. Ten zespół z chińskim pochodzeniem jest wart tylko 110 milionów euro. Nikt nie może pomyśleć o dwóch meczach tego zespołu w 2021 roku. W meczu utrzymywał nawet niepokonany rekord przeciwko Barcelonie. Obie drużyny zmierzyły się po raz pierwszy, Barcelona przegrała u siebie 1-2 z Grenadą. Dlatego ten mecz można uznać za bitwę zemsty Barcelony. Jednak Barcelona doznała kolejnego bólu głowy. Gdyby nie absolutny gol 22-letniego urugwajskiego nastolatka z Barcelony, Ronalda Araujo w 89. minucie, obawiam się, że Barcelona przegra ten mecz.

Na platformach społecznościowych niektórzy fani zaczęli tęsknić za Messim. Ostatnio Messi, który był niezadowolony z noszenia Paris Saint-Germain Koszulki Piłkarskie, został zastąpiony po raz pierwszy z powodu jego niezadowalającego występu na boisku i odmówił podania ręki trenerowi, kiedy został zastąpiony. W dużej mierze posadzono trochę gorzkich owoców na przyszłość. Wielu fanów i media ma przeczucie, że Messi nie będzie zbyt szczęśliwy nosząc Koszulka Paris Saint-Germain.

Obecnie ta Barcelona jest najbardziej tragiczną Barceloną. Siła gracza jest naprawdę ograniczona. Nie da się osiągnąć dużej poprawy w krótkim czasie. Kiedyś byli światowej klasy gracze, tacy jak Messi, który wydaje się być w stanie ukryć wiele niedociągnięć, ale Messiego nie ma. , Wszystkie wady Barcelony zostały zamanifestowane, Barcelona w dolinie, w rzeczywistości największym błędem jest odejście od Messiego.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty