Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Real Madryt wreszcie strzelił
13 Nov

Real Madryt wreszcie strzelił

Według dokładnych informacji, jakie przyniosły hiszpańskie media, Real Madryt przygotowuje się do podpisania umowy z Mbappe w styczniu tego roku, czyli w zimowym oknie. Real Madryt ma nadzieję, że przez długi czas sprowadzi do drużyny francuskiego nastolatka, który będzie nosił Koszulki Piłkarskie, aby stał się nową najlepszą kartą drużyny. Z tego powodu Real Madryt ograniczał wydatki w ostatnich kilku oknach transferowych. Teraz w końcu wykonali ruch.

W rzeczywistości tego lata Real Madryt próbował podpisać kontrakt z Mbappé. W tym czasie sam zawodnik miał na myśli, że chce dołączyć do Realu Madryt i założyć koszulkę Realu Madryt, ale ostatecznie trzy rundy ofert Realu Madryt zostały odrzucone przez Paris Saint-Germain. Doprowadziło to do tego, że Real Madryt nie był w stanie podpisać go tego lata. W tym czasie, według różnych opinii mediów, Real Madryt najpierw zaoferował 160 milionów euro, a Paris Saint-Germain uznał, że pieniądze to za mało. Real Madryt podał kolejne 180 milionów, a nawet 200 milionów euro. Ostatecznie Real Madryt mógł tylko oglądać, jak Mbappé nadal gra w Koszulka Paris Saint-Germain przez kolejny rok.

Metoda wymuszonej retencji Paris Saint-Germain sprawiła kiedyś, że fani Realu Madryt byli niezadowoleni. Wielu fanów Realu Madryt powiedziało, że sam Mba Pei Mingming już chciał iść do zespołu, a Real Madryt nadal złożył ofertę 200 milionów euro, mając tylko rok na kontrakcie z piłkarzem. To nadal nie pozwala ludziom odejść? Nie wiem, o czym myśli Paryż? W rzeczywistości, obiektywnie rzecz biorąc, pomysł Paris Saint-Germain jest również bardzo prosty. Tego lata wprowadzili 6 silnych graczy. Szczególnie Messi zakłada koszulkę, dzięki czemu Paris Saint-Germain jest bardzo blisko Ligi Mistrzów.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty