Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Przeczytajmy to najpierw tutaj!
26 Jun

Przeczytajmy to najpierw tutaj!

Zdobył dwa gole, aby poprowadzić Portugalię do pomyślnego zakwalifikowania się, wyprzedzając Boga, aby zostać graczem z największą liczbą bramek w Pucharze Świata i Pucharze Europy i awansował na najlepszego strzelca w historii reprezentacji narodowej z 109 golami. Dopóki Ronaldo nosi Koszulki Piłkarskie i co minutę stoi na boisku, rodzi się historyczny rekord i pojawia się niezliczona ilość krytyki.

Niektórzy mówią, że wszyscy geniusze w Portugalii służą osobistemu rekordowi Ronaldo! Naprawdę chcę zapytać, czy oglądasz piłkę nożną? Wczorajsza bitwa z Francją, która odbyła się wcześnie rano, oprócz osobistego wymierzenia kary i ukarania wyrównującego w momencie życia i śmierci, Cristiano Ronaldo, ubrany w koszulkę Euro 2020 Portugalia nr 7, z powodzeniem nawet rozbił się z pozycji środkowej przy dużej prędkości do pierwszej połowy. z Pogba Ukraść piłkę. Zapytaj tylko, ilu pierwszych ofensywnych graczy jest gotowych na to poświęcenie dla obrony.

I zanim portugalski trener Santos powiedział, że energia Ronaldo powinna być w ofensywie, zbytnie zaangażowanie w obronę jest jego stratą. Jednak w drugim meczu Niemcy strzelili 4 gole z rzędu. W obliczu Francji, która ma bardziej utalentowaną linię ataku, Ronaldo złożył decydujące poświęcenie dla drużyny. Ma to na celu dawanie przykładu, aby małe potwory wiedziały, że interesy zespołu muszą być stawiane na pierwszym miejscu. Codzienny trening przynosi młodym ludziom pozytywne nastawienie, które jest najbardziej niezbędne w zawodach. Czy masz jakiekolwiek zaufanie do pierwszej rundy pucharu przeciwko złotemu pokoleniu Belgii, któremu również nie brakuje talentów?


Być może zainteresują Cię poniższe produkty