Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Premier League ogłasza zwycięzców najlepszych nagród w styczniu
08 Feb

Premier League ogłasza zwycięzców najlepszych nagród w styczniu

Trener Liverpoolu Klopp wygrał najlepszego trenera miesiąca, napastnik Agüero w Koszulki Piłkarskie Manchesteru City wygrał najlepszego zawodnika miesiąca, irańczyk napastnik Jahanbakhsh strzelił najlepszą bramkę miesiąca.

Szczególnie godne świętowania jest to, że zarówno Klopp, jak i Agüero zostali wybrani do pobicia rekordu historycznego Premier League i wygrał najlepszy występ. Klopp wygrał w tym sezonie piąty trener miesiąca Premier League. Wcześniej najlepszymi autokarami w sierpniu, wrześniu, listopadzie i grudniu byli Klopp. Tylko trener Chelsea, Frank Lampard, zwyciężył w październiku. Klopp ustanowił nowy rekord Premier League i został pierwszym trenerem, który wygrał najlepszego trenera miesiąca 5 razy w jednym sezonie.

W konkursie najlepszego zawodnika miesiąca najlepszy strzelec drużyny Agüero, ubrany w Koszulka Manchester City Manchester City, uśmiechnął się z dumą. Agüero strzelił we wszystkich trzech meczach Premier League w styczniu i strzelił 6 bramek i 1 asystę. W meczu wyjazdowym 6-1 Agüero zorganizował hat-tricka, przewyższając Henry ze 176 bramkami, aby stać się najbardziej zagraniczną pomocą w Premier League. I 12 razy w czapce, aby pobić oryginalny 11 rekordów Alana Shearera w historii noszenia.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty