Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Powstanie Sancho
25 Nov

Powstanie Sancho

Pierwszy mecz Manchesteru United po zmianie trenera, wyjazdowy stadion piosenki miłosnej zwycięstwo 2:0 nad Villarreal, Liga Mistrzów UEFA przed rundą grupową. Sancho, który skompletował zero okładek i był bardzo oczekiwany na początku sezonu, strzelił swojego pierwszego gola w Koszulki Piłkarskie Manchesteru United, Ronaldo strzelił 799 goli w swojej karierze, a Van der Beck rozpoczął. Czy czujesz, że to, co powinno było się wydarzyć normalnie, nadchodzi zgodnie z oczekiwaniami.

Miło jest pozbyć się wszystkich rozgrywek przez 3 kolejnych przegranych z rzędu, aż do 80. minuty meczu bramka Ronaldo bezpośrednio zachwiała równowagą. Tym razem wysokie uderzenie z przodu Manchesteru United spowodowało, że przeciwnik przepuścił piłkę i odebrał piłkę, Fred szybko złamał piłkę, Cristiano Ronaldo odwrócił się i oddał strzał z woleja, a Manchester United prowadził 1:0. To 799. gol w karierze Ronaldo i 140. w jego karierze w Lidze Mistrzów. Ale możliwość wygrania meczu i pomoc Sancho w przebiciu się jest jeszcze ważniejsza. Aktywny dziś Sancho w końcu strzelił gola przed końcem stawki. To było bardzo inspirujące. Ronaldo również objął ten post 00. Na tym polu Sancho współpracował z graczami po prawej stronie, o których można powiedzieć, że jest najwspanialszy od czasu dołączenia do Manchesteru United.

Cristiano Ronaldo i B Fees po raz pierwszy w historii stworzyli Ligę Mistrzów i po raz kolejny pokazali, że ofensywna żona Manchesteru United zbytnio polega na osobistych umiejętnościach i brakuje jej systemu. Trudno jest utrzymać stabilność przez długi czas, zwłaszcza gdy defensywa zespołu popełnia błędy. Van der Beck, Sancho w tym meczu, pozwólcie mi zobaczyć, że zespół ma duży potencjał, który czekał na uwolnienie, ale kto może być ich katalizatorem? Kupmy Koszulka Manchester United na oficjalnej stronie i kontynuujmy śledzenie następnej gry.


Być może zainteresują Cię poniższe produkty