Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Powiedz do widzenia
17 Nov

Powiedz do widzenia

Wszystkie 12 miejsc w play-off jest ustalonych – Portugalia, Szwecja, Włochy, Ukraina, Walia, Szkocja, Turcja, Rosja, Polska, Macedonia Północna, Austria i Czechy. Ostateczną walkę rozpoczną pod koniec marca przyszłego roku o rywalizację o region europejski. Ostatnie 3 bilety na Mistrzostwa Świata. Szansa na zakwalifikowanie się z 99% spadła do 25%. Szansa na mecz play-off jest porównywalna do gry strzeleckiej. Każdy strzał trafia do serc fanów, którzy kupili Koszulki Piłkarskie!

Wynik nie był zadowalający, ale życie musiało toczyć się dalej, wróciła liga weekendowa, a Solskjaer również zakończył wakacje i przegrupował drużynę na treningi. Widząc, jak gracze przesyłają swoje pierwsze zdjęcia treningowe po międzynarodowym dniu meczu w mediach społecznościowych, wyglądali na dość zrelaksowanych. Tak, to jest intensywność topowego futbolu. Zanim wpadniesz w nastrój, nadchodzi nowe wyzwanie. Powrót do Manchesteru United niedługo zmierzy się z dwuliniowym wyzwaniem ligi i Ligi Mistrzów, a wytchnienia nie ma.

To tymczasowe pożegnanie Ronaldo z Portugalią. Zadanie meczowe reprezentacji narodowej 2021 dobiegło końca. Teraz musi skupić się na noszeniu Koszulka Manchester United, aby rozpocząć nadchodzący harmonogram Ekspresu Świątecznego, a także pomóc zespołowi pozbyć się poprzedniego dylematu. Jak wcześniej opublikował po podsumowaniu meczu, jego cel w kadrze pozostaje bez zmian, czyli przyszłoroczny mundial w Katarze, nawet jeśli droga jest kręta, ale jest zdeterminowany, by iść do przodu.


Być może zainteresują Cię poniższe produkty