Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Pomocnik Liverpoolu dołącza do Porto
24 Jul

Pomocnik Liverpoolu dołącza do Porto

Wraz z końcem lipca transfery w Premier League zostały przyspieszone. Liverpool sprzedał dwóch wypożyczonych piłkarzy jeden po drugim, w zamian za 17 milionów funtów. Czerwona armia Koszulki Piłkarskie oficjalnie ogłosiła, że ​​25-letni pomocnik Marko Grujic oficjalnie dołączył do Porto. Marko Grujic został wynajęty do Porto w zeszłym sezonie. Strzelił bramki 2 w 39 występach we wszystkich rozgrywkach i został wykupiony po zatwierdzeniu przez Porto.

Liverpool sprzedał Marko Grujica za opłatę transferową w wysokości 10,5 miliona funtów, plus 10% udziału w drugim transferze. Marko Grujic jest pierwszym transferem Kloppa od czasu objęcia przez niego funkcji trenera Liverpoolu, ale jego rozwój na Anfield nie był zadowalający. Od momentu dołączenia w 2016 roku grał tylko 16 razy dla czerwonej armii Koszulka Liverpool i strzelił gola 1.

Chelsea ma nadzieję, że Xia Chuang podpisze Haaland. Jeśli nie można ich wprowadzić, Lewand jest kolejnym celem. Według doniesień Chelsea miała kontakt z agentem Lewanda Zahaviego, a wynagrodzenie, które zapewniali, było bardzo atrakcyjne dla Lewanda. Kontrakt Lewanda z Bayernem wygasa w 2023 roku. W zeszłym sezonie rozegrał 40 meczów, strzelił 48 goli i 9 asyst.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty