Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Pierwszy mistrz Anglii „Premier League” w historii Liverpoolu!
31 Mar

Pierwszy mistrz Anglii „Premier League” w historii Liverpoolu!

Sytuacja Premier League w tym sezonie jest nieprzewidywalna, trener Liverpoolu Klopp i jego gracze w pełni atakują mistrza Premier League, którego zaszczyt nie dotknęli od 27 lat.

Ale na drugim polu bitwy fani, którzy kupili Liverpool Koszulki Piłkarskie, mogą świętować z szampanem. W październiku ubiegłego roku Premier League oficjalnie ogłosiła, że ​​zawarła umowę o współpracy z EA w celu uruchomienia ePremier League. W pierwszym turnieju e-sportowym Premier League F2Tekkz grał w Liverpoolu. W obliczu KyleLeese__, który grał w Manchesterze United, F2Tekkz objął prowadzenie w 4-1 pierwszej rundy. W drugiej rundzie meczu F2Tekkz wygrał 2-1. F2Tekkz wygrał mistrzostwo 6-2 w dwóch rundach!

Po ustaleniu zwycięzcy, F2Tekkz podekscytowany pocałował logo zespołu Liverpoolu na Koszulka Liverpool. To oczywiście niezapomniany moment! To nie tylko chwila osobistej chwały należąca do F2Tekkz, ale narodził się pierwszy mistrz Anglii „Premier League” w historii Liverpoolu! Teraz czas na wygraną Kloppa i Liverpoolu, prawdziwego mistrza Premier League, Liverpoolu i Manchesteru United?

Być może zainteresują Cię poniższe produkty