Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Ostatnia drużyna rankingowa w Lidze Mistrzów! Ale odkrywa niezliczone gwiazdy
06 Nov

Ostatnia drużyna rankingowa w Lidze Mistrzów! Ale odkrywa niezliczone gwiazdy

Rozpoczęła się czwarta runda fazy grupowej Ligi Mistrzów 2019-20, Liverpool będzie w głównej scenie przeciwko mistrzowi K.R.C. Genk w zeszłym sezonie. W ostatniej rundzie meczu grupowego Liverpool, ubrany w czerwony Koszulki Piłkarskie, z łatwością wygrał K.R.C. Genk w 4-1, co wystarczy, aby pokazać, że siła obu drużyn jest bardzo różna.

Chociaż K.R.C. Genk przegrał grę, przeciwnik również jest godny szacunku, wyszkolił wielu znakomitych graczy. De Bruyne w koszulkach Koszulka Manchester City, Origi, Courtois, Carrasco, Benteke itp. Pochodzą z K.R.C. System szkolenia młodzieży Genk. K.R.C. ograniczając czas do ostatnich 10 lat Genk przeszkolił i wyprzedził co najmniej 10 graczy. Bez przesady można powiedzieć, że K.R.C. Genk przeszkolił połowę reprezentacji Belgii i nadal dostarcza Europejskie Czerwone Diabły.

Ci gracze, K.R.C. Genk nie kupił nikogo, kto mógłby przekazać więcej niż 1,5 miliona euro, w sumie tylko 4,9 miliona euro, a teraz ich całkowita wartość na rynku transferowym osiągnęła 567 milionów euro. W przyszłych podpisaniach zespołów w Premier League możesz zwrócić większą uwagę na K.R.C. Gracze Genk.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty