Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Najtrudniejsza do pokonania przeszkoda w Bundeslidze
13 Jan

Najtrudniejsza do pokonania przeszkoda w Bundeslidze

Hummels, Boateng i Martínez mają ponad 30 lat. Rafinha powiedział również, że opuści zespół pod koniec sezonu. W obronie Bayernu nadszedł czas, aby zmienić krew. W tym momencie słusznie ogłoszono przybycie Pavarda. Chociaż Pavard może oficjalnie nosić model Bayern Koszulki Piłkarskie do tego lata, jasne jest, że Kovač powinien pomyśleć o tym, jak korzystać z Pavarda z wyprzedzeniem.

W ubiegłym sezonie Pavard grał we wszystkie gry w Stuttgarcie, a jego wybitne osiągnięcia sprawiły, że stał się oczyma francuskiego trenera Deschamps. Podczas Mistrzostw Świata w Rosji Pavard osiągnął nowy wzrost. Stał się gwiazdą drużyny mistrzów świata w piłce nożnej od młodego i nieznanego nastolatka. Mimo, że Stuttgart stracił 35 bramek w pierwszej połowie sezonu, to głównie ze względu na ogólną siłę zespołu. Występ Pavarda na korcie wciąż zasługuje na uznanie. Inna młoda niemiecka międzynarodówka, Süle, nie wydaje się być konkurencyjną relacją z Pavardem, ale partnerstwem. Fani, którzy kupili Koszulka Bayern Monachium mogą sobie niemal wyobrazić, że połączenie "Süle + Pavard" będzie najtrudniejszą przeszkodą do przezwyciężenia w Bundeslidze.

Umowa między Pava i Bayern ma pięć lat, gdy Pavard był 27-letnim złotym wiekiem. Chociaż wszystko jest wciąż nieznane, jedno wydaje się możliwe do przewidzenia. Przyszłość Pavarda będzie bardzo jasna w Bayern.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty