Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Najlepsza okazja dla Cristiano Ronaldo spotkać się ze swoim starym kolegą z drużyny!
09 Apr

Najlepsza okazja dla Cristiano Ronaldo spotkać się ze swoim starym kolegą z drużyny!

Juventus będzie na Amsterdam Arena wczesnym rankiem 11 kwietnia przeciwko młodemu strażnikowi Ajaxowi. Według doniesień Cristiano Ronaldo uczestniczył we wspólnym szkoleniu zespołu, a 1/4 pierwszej rundy Ligi Mistrzów nie stanowi dużego problemu. Inna wiadomość jest jeszcze bardziej ekstatyczna dla fanów, którzy kupują Koszulki Piłkarskie. James Rodríguez prawdopodobnie połączy siły z Cristiano Ronaldo.

James Rodríguez i wypożyczalnia Bayern skończyły się tego lata. Według obecnego trenera Bayernu, Kovaca, lokalizacja Kolumbijczyków nie jest niezastąpiona. Tak długo, jak Juventus chce dopasować opłatę wykupu Jamesa Rodrígueza w wysokości 42 milionów euro, myśli o Hazardzie. Kovac chętnie to zaakceptuje.

Cristiano Ronaldo i James Rodríguez należą do tego samego brokera. Wierzę, że Mendes bardzo jasno określa relacje między nimi. Pozwól Jamesowi Rodríguezowi nosić Juventus Koszulka Juventus, który może stworzyć lepsze wrażenie dla największego klienta Cristiano Ronaldo, i pozwól Jamesowi Rodríguezowi w Allegri, trenerowi, który jest dobry w stosowaniu technicznych i taktycznych zmian, aby odkryć cechy graczy, może odrodzić będzie 1 + 1> 2!

Być może zainteresują Cię poniższe produkty