Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Messi walczy o Ligę Mistrzów z Paris Saint-Germain
04 Oct

Messi walczy o Ligę Mistrzów z Paris Saint-Germain

Najbardziej zauważalnym wydarzeniem w okresie transferowym tego lata jest oczywiście to, że Messi i Ronaldo zakończyli transfer. Sądząc po obecnej sytuacji, Messi może mieć więcej szczęścia w Paris Saint-Germain Koszulki Piłkarskie. Będzie walczył o tegoroczny Big Ears Cup w oparciu o zapewnienie, że wygra wszystkie krajowe mistrzostwa, ale Ronaldo może stanąć przed sezonem, w którym Manchester United nie wygra żadnego ligowego mistrzostwa.

Ale dla Messiego i Paris Saint-Germain najważniejszym mistrzostwem jest oczywiście Liga Mistrzów. Uważam, że tak długo, jak utrzyma swój obecny status, Paris Saint-Germain nie będzie problemem, aby zakwalifikować się z czołówki grupy. W kolejnym etapie pucharowym jedyną drużyną, którą hegemon Ligue 1 musi potraktować poważnie, jest Bayern. Dopóki minie Bayern, drużyna jest w zasadzie pewna, że ​​będzie mogła wejść do finału. Można powiedzieć, że Messi ma przed sobą świetlaną przyszłość w tym sezonie w Paris Saint-Germain. W porównaniu do pierwszej goryczy, a potem słodyczy w Lidze Mistrzów, życie Ronaldo w Manchesterze United nie jest łatwe.

Jako 36-letni środkowy Ronaldo może tylko pomóc drużynie w zdobyciu większej liczby bramek, ale potrzebuje też więcej pomocy ze strony kolegów z drużyny. Problem polega jednak na tym, że Manchester United nie tylko nie jest w stanie pomóc Ronaldo, ale niektórzy gracze nie uważają go nawet za lidera i trzon zespołu. W meczach Manchesteru United często można zauważyć, że Ronaldo, ubrany w Koszulka Manchester United, jest bezradny na środku i nie ma kolegów z drużyny, którzy mogliby podać piłkę. Może tylko pociągnąć za bok i wysłać groźną piłkę swoim kolegom z drużyny. To marnowanie potężnego końca Ronaldo. umiejętność.

Komentarze
Write Comment
Być może zainteresują Cię poniższe produkty