0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United uśmiechnął się do wielkiego prezentu
29 Sep

28 września, w ostatnim meczu 6. rundy sezonu 21/22 Premier League, Crystal Palace zremisowało 1:1 z Brighton u siebie. W 45. minucie Gallagher, ubrany w Crystal Palace Koszulki Piłkarskie, strzelił punkt i uderzył Zaha. W 95. minucie Mo Pai odliczył perfekcyjnie, a obie strony uścisnęły sobie ręce i zawarły pokój. Crystal Palace zamienił 3 punkty w 1 punkt, ale zrujnowało to cud pierwszego występu Brighton w tabeli Premier League. Manchester United jest zachwycony utrzymaniem pierwszych 4 pozycji.

Przed tą grą Crystal Palace miał 1 zwycięstwo, 2 remisy, 2 porażki i zgromadził 5 punktów, zajmując 15 miejsce w tabeli, podczas gdy Brighton pokazał styl super ciemnego konia, 4 zwycięstwa i 1 porażkę, zdobył 12 punktów i zajął miejsce w tabeli. numer 6! Jeśli Brighton wygra tę rundę, pokona czterech gigantów Liverpoolu, Manchesteru City, Chelsea i Manchesteru United i po raz pierwszy przebije się w tabeli.

Kryształowy Pałac „zniszczył” historyczne cuda Brighton. Brighton nie tylko nie udało się dotrzeć na szczyt, ale nadal zajmował szóste miejsce. Zwłaszcza Manchester United. Cristiano Ronaldo, noszący Koszulka Manchester United, po raz pierwszy od powrotu nie wystrzelił. Manchester United przegrał w tej rundzie z Villi 0-1, a ranking spadł na czwarte miejsce! Teraz, kiedy Brighton zwyciężyło, oznacza to, że zachowali swoje miejsce w Lidze Mistrzów, a Solskjaer ma tymczasową chwilę oddechu.