Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United pokonał Tottenham 3-0 na wyjeździe
01 Nov

Manchester United pokonał Tottenham 3-0 na wyjeździe

Najbardziej ekscytujące wydarzenia pojawiają się każdego dnia. Oczywiście wiele z nich przekroczyło nasze oczekiwania. W centrum bitwy Premier League Manchester United pokonał na wyjeździe Tottenham 3:0. Taki wynik był nieoczekiwany dla każdego z nas. W tym meczu Tottenham strzelił 9 bramek i 0 strzałów na bramkę, ustanawiając najgorszy występ zespołu od 8 lat. Podczas meczu fani Tottenhamu skandowali „Nuno nie wiedział, co robi”, a niektórzy fani skandowali „Levy oddalił klasę”. Levi nie musi być powiązany z Tottenhamem Koszulki Piłkarskie. Kiedy Manchester United strzelił trzeciego gola, transmisja pokazała, że ​​niektórzy kibice Tottenhamu wcześnie opuścili stadion.

Po przegranej z Manchesterem United, szanse Nuno na zwolnienie przewyższyły już Solskjaera, zajmującego pierwsze miejsce wśród trenerów Premier League. Agencja podniosła kurs na Suoshuai do 2,625, a na Nuno do 2,50.

Oczywiście prognozy Tottenhamu w sierpniu są nadal nieskończenie dobre, ale od września Tottenham noszący Koszulka Manchester United przegrał trzy kolejne porażki z Crystal Palace, Chelsea i Arsenalem, a także spadł z pozycji lidera. Po przegranej 0-3 z Manchesterem United, Tottenham uplasował się na trzecim miejscu w tabeli Premier League 20.


Być może zainteresują Cię poniższe produkty