Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United musi rozwiązywać własne problemy, jeśli chce walczyć o tytuł
07 Oct

Manchester United musi rozwiązywać własne problemy, jeśli chce walczyć o tytuł

Premier League po wejściu w międzynarodowy dzień meczowy po raz kolejny wprowadziła krótki wytchnienie. Z punktu widzenia klasyfikacji Premier League w tym sezonie można określić tylko jako zaciekłą. Chociaż Premier League zakończyła 7 rund rozgrywek, przepaść między gigantami nie rozszerzyła się, zwłaszcza pierwsza Chelsea do pierwszej.Różnica między sześcioma Brighton wynosi tylko 2 punkty.

Oczywiście ma to również związek z poprzednimi 7 rundami Premier League, jednak tylko z tych krótkich siedmiu rund wciąż możemy z grubsza zobaczyć ostatni trend mistrzostw sezonu. niebieskie Koszulki Piłkarskie Manchester City, Chelsea i Liverpool nadal utrzymują bardzo stabilną zdolność do nadużywania jedzenia, zwłaszcza czerwone Koszulka Liverpool Liverpoolu.Po powrocie dwóch głównych środkowych obrońców, Van Dijka i Matipa, można wyraźnie odczuć, że w tym sezonie Armia Czerwona jest nieskończenie blisko sezonu mistrzowskiego Premier League pod względem twardej siły, a drużyna Manchesteru United, która dąży do odmłodzenia, ma stosunkowo problemy.

Nie można zaprzeczyć, że po wprowadzeniu fenomenalnych środkowych obrońców, takich jak Varane i czołowych napastników, takich jak Cristiano Ronaldo, Czerwone Diabły Manchester United jakościowo poprawiły stabilność defensywną i ofensywną w porównaniu z poprzednimi sezonami, ale drużynie wciąż brakuje stabilności, zwłaszcza to zmiana i taktyka Solskjaera nadal stanowią problem, zwłaszcza jego dowodzenie na miejscu, przez co kibice Manchesteru United zacisnęli zęby, dlatego po 7 rundzie Manchester United musi najpierw rozwiązać problem stabilności drużyny, w porównaniu z Chelsea, Manchester City i Liverpoolu.


Być może zainteresują Cię poniższe produkty