Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United dąży do intensywnego handlu, licytuje 110 milionów euro
02 Apr

Manchester United dąży do intensywnego handlu, licytuje 110 milionów euro

Z powodu gwałtownego spadku przychodów z zamykania lig epidemia dotknęła obecnie kluby z pięciu głównych lig europejskich. Tacy giganci jak Barcelona, ​​Juventus i Bayern oficjalnie ogłosili, że gracze z pierwszej drużyny otrzymają niższe wynagrodzenie za utrzymanie normalnej działalności klubu.

Ostatnią rzeczą, o którą należy się martwić, są gracze Manchester United. Jako najbardziej dochodowy klub piłkarski w Anglii i na świecie, silna siła finansowa Manchesteru United może nadal utrzymywać obroty klubu. Nie mają planów obniżenia płac graczy ani zwolnienia pracowników tymczasowych. Nawet podczas epidemii Manchester United wciąż jest w trakcie przenoszenia, aby przygotować się do letniego okresu transferu.

Manchester United goni obecnie skrzydłowego z Anglii trenera Sancho Sancho. Sancho opuściło Manchester City w 2017 roku, aby założyć Dortmund Koszulki Piłkarskie, gdy opłata za transfer wyniosła zaledwie 8 milionów euro. Sancho rozegrał w tym sezonie 35 meczów w Dortmundzie, wnosząc 17 bramek i 19 asyst. Zdobył dwie bramki w dwóch kolejnych sezonach i ten sezon jeszcze się nie skończył. Sancho prywatnie przyznał, że ma nadzieję dołączyć do Manchester United tego lata i założyć Manchester United Koszulka Manchester United. Dortmund wie, że Sancho nie można zatrzymać tego lata i jest gotów puścić, ale sprzedawca musi zapłacić wysoką cenę, aby odebrać Sancho. Dortmund poinformował wszystkie kluby zainteresowane Sancho, że jego opłata za transfer nie może być mniejsza niż 110 milionów euro.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty