Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United cierpi na podwójną awarię?
11 Apr

Manchester United cierpi na podwójną awarię?

Dzisiaj Manchester United przegrał z Barceloną u siebie 0-1 i przegrał cztery mecze w ostatnich pięciu meczach. Mistrz Serie A Juventus remis 1: 1 z Ajaksem. Chociaż Manchester United i Barcelona są tradycyjnymi gigantami, ale siła Barcelony już porzuciła Czerwone Diabły. Podczas gdy Liga Mistrzów Manchesteru United jest już blisko, Cristiano Ronaldo, który kiedyś nosił Red Devils nr 7 Koszulki Piłkarskie, kontynuował mocne występy. Cristiano Ronaldo, ubrany w Juventus Koszulka Juventus, upamiętnia ten wyjątkowy dzień bramką. Cel ten odświeżył także pięć rekordów Ligi Mistrzów C Ronaldo:

1.C Ronaldo strzelił 125 goli w Lidze Mistrzów, prowadząc rekord Ligi Mistrzów, który utrzymałem, a Messi zajął drugie miejsce ze 108 bramkami;

2.C Ronaldo strzelił 64. bramkę w fazie pucharowej Ligi Mistrzów;

3. Cristiano Ronaldo strzelił 24. bramkę w ćwierćfinale, znacznie więcej niż jakikolwiek inny gracz. Messi strzelił tylko 10 goli w ćwierćfinale, a Cristiano Ronaldo strzelił 16 goli w ostatnich 12 ćwierćfinałach Ligi Mistrzów. Messi ma 0 w tym samym okresie;

4.C Ronaldo strzelił 23. nagłówek Ligi Mistrzów, jest zasłużonym królem nagłówka Ligi Mistrzów;

5.C Ronaldo strzelił 8 goli przeciwko Ajaxowi, to gracz, który strzelił najwięcej goli przeciwko Ajaxowi w Lidze Mistrzów.

Cristiano Ronaldo, który ma 34 lata, nie przestał się rozwijać. Ile z nich jest tak samo skuteczne jak C Ronaldo? Na świecie jest tylko jeden Cristiano Ronaldo.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty