Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester City wisi wielka sprawa!
01 Dec

Manchester City wisi wielka sprawa!

zostanie otwarte okno transferowe zima Europejskiej w ciągu miesiąca, a negocjacje między Realem Madryt i młodym napastnikiem Manchesteru City Brahim Diaz, noszącej nr 55 Koszulki Piłkarskie, dotarły do ​​ostatniego etapu. Umowa między Diaz i Manchester City wygasa latem przyszłego roku i Manchester City chce go zatrzymać, ale gracze wyraźnie zaznaczono, że nie odnowi swój kontrakt z zespołem. odejście Diaz jest kwestią czasu.

W Star City of Manchester, Diaz jest trudno dostać czas odtwarzania. W sezonie 2017-18, Diaz zagrał 10 razy, ale tylko raz rozpoczęty. Diaz grał trzy razy w tym sezonie i zdobył dwa gole w Pucharze Ligi 2-0 Fulham . w zeszłorocznym Międzynarodowym Pucharze Mistrzów, Real Madryt świadkiem potencjał Diaz. w 4-1 zwycięstwa nad Real Madryt, Manchester City, Diaz nawet wpadł do gwałtownej fali światowej poza pola karnego.

Manchester City wie, że Diaz będzie zdjął Koszulka Manchester City, więc nie zatrzyma Diaz opuszczania zespołu. Innym ważnym powodem jest to, że Manchester City chce także podpisać swoje ulubione graczy z Realu Madryt. Z powodu awarii, aby uzyskać zaufanie trener Realu Madryt Solari, Isco kwestionuje przyszłość Bernabeu, a Manchester City i Juventus są zainteresowani wprowadzeniem Hiszpan pomocnik.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty