Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester City i Manchester United wymieniają dusze?
28 Dec

Manchester City i Manchester United wymieniają dusze?

Wczoraj Manchester City był gościem na stadionie King Power w Leicester City. Bernardo Silva był wspierany przez Agüero, który miał na sobie 30. Koszulki Piłkarskie w 14 minut, ale został zastąpiony przez Albrecht. Druga połowa portugalskiego międzynarodowego Ricardo Pereira została ukończona w oparciu o daleki zasięg, Manchester City 1-2 został odwrócony. Manchester City przegrał trzy mecze w ostatnich czterech rundach, a klasyfikacja zmieniła się z wiodącego Liverpoolu o 2 punkty do -7 punktów.

W tym samym czasie, gdy Manchester City został pokonany przez Crystal Palace i Leicester City, Manchester United pokonał Cardiff 5-1 i pokonał Huddersfield 3-1 zeszłej nocy. Ofensywna rutyna i współpraca Manchesteru United stopniowo obudziły pamięć fanów Czerwonych Diabłów.

Dla Guardioli, który prowadził niebieską armię Koszulka Manchester City w Manchesterze City w zeszłym sezonie, trudno jest wyjaśnić, dlaczego tak ogromny kontrast. Być może Mourinho odszedł, wróg życia jest trudny do znalezienia, czy nie jest łatwo walczyć? Ciekawe, że po tym, jak Manchester United ogłosił odwołanie Mourinho, w ciągu zaledwie 9 dni duet Manchester City był jak wymiana duszy na boisku.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty