Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Lukaku opuszcza Inter Mediolan?
07 Aug

Lukaku opuszcza Inter Mediolan?

Podobno Chelsea jest bardzo blisko podpisania kontraktu z środkowym Lukaku noszącym Inter Mediolan Koszulki Piłkarskie. Chelsea przygotowała super ofertę z roczną pensją 130 milionów euro plus 12 milionów euro po opodatkowaniu. Lukaku nie wyraził jeszcze swojej postawy, ale uważa się, że nie odrzuca powrotu do Chelsea, aby nosić niebieski Koszulka Chelsea, mimo że jego doświadczenie na Blue Bridge nie było udane.

Początkowo pierwszym wyborem Chelsea dla napastników tego lata był Haaland, ale Dortmund poprosił o 150 milionów funtów, a wynagrodzenie Haaland i wymagania prowizyjne agenta Raioli były bardzo wysokie. Chelsea w zasadzie zatrzymała negocjacje Haaland i zwróciła się do Serie A MVP Lukaku z zeszłego sezonu.

Ze względu na trudności gospodarcze Inter Mediolan nadal musi sprzedać tego lata zawodnika znanego nazwiska, aby złagodzić presję finansową. Oferta Lautaro Martineza nie była jednak wysoka, a Lukaku stał się kluczowym celem Interu Mediolan. Agent Lukaku Pastorello ma dobre relacje z Chelsea.


Być może zainteresują Cię poniższe produkty