Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Lotniskowiec + statek kosmiczny, Paryż zaraz wystartuje
11 Aug

Lotniskowiec + statek kosmiczny, Paryż zaraz wystartuje

34-letni Messi, sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki, zakończył we wtorek pierwszy transfer w swojej karierze. Giganci Ligue 1 Paris Saint-Germain uroczyście ogłosili, że oficjalnie podpisali kontrakt z byłym kapitanem Barcelony Messim. W tej chwili minęło zaledwie 5 dni, zanim urzędnik Barcelony ogłosił, że Messi opuścił zespół. W ciągu tych krótkich 5 dni Paryż i Messi z wielką szybkością połączyli ręce, superskutecznie zrealizowali najważniejszy transfer piłkarski w 2021 roku. Messi i Paris podpisali kontrakt 2+1, kontrakt został podpisany do czerwca 2023 roku, plus jeden rok opcja przedłużenia, roczna pensja Messiego po opodatkowaniu wynosi 30 milionów euro.

Oficjalny film z ogłoszeniem opublikowany w mediach społecznościowych w Paryżu pokazuje 6 Złotych Globów zdobytych przez Messiego, schludnie umieszczonych pod Wieżą Eiffla, symbolem Paryża. Ulubiony yerba mate Messiego, grający pod argentyńską flagą, oraz jego argentyński nr 10 Koszulki Piłkarskie również pojawił się w teledysku. Można powiedzieć, że krótki 12-sekundowy film jest bardzo uważny.

Numer na koszulce Messiego, którym fani są ogólnie zaniepokojeni, również ma odpowiedź. Chociaż Neymar podjął inicjatywę, aby wyrazić chęć rezygnacji z 10 Koszulka Paris Saint-Germain dla Messiego, starszy brat odmówił życzliwości brata i wybrał numer 30-to jego debiut w pierwszej drużynie Barcelony. To także numer jego debiutu w karierze. Wracając do początku snu, początkowe serce Messiego się nie zmieniło.


Być może zainteresują Cię poniższe produkty