Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Liverpool zapłaci więcej za odnowienie Kloppa!
04 Jun

Liverpool zapłaci więcej za odnowienie Kloppa!

Liverpool odnowił kontrakt z większością głównych graczy zespołu, kolejnym celem jest trener Klopp, chociaż jego kontrakt wygasa w 2022 roku. Rzeczywisty szef Liverpoolu John Henry, prezes Fenway Group Mike Gordon i prezes klubu Liverpoolu Tom Werner mają nadzieję na odnowienie ich kontrakt z Klopp.

Liverpool wygrał szóste trofeum Ligi Mistrzów w niedzielę, a klub z chęcią nagrodzi trenera Kloppa za kontrakt podwyżki. Klopp i jego zespół podpisali kontrakt w 2022 r., Ale kierownictwo Liverpoolu ma nadzieję, że Klopp odnowi umowę i podniesie pensję z 8 milionów euro do 11 milionów euro.

Klopp przybył na Anfield w październiku 2015 r. Zarząd jest chętny do pozostania na Anfield przez co najmniej 10 lat i ma nadzieję, że stanie się jednym z największych trenerów w historii czerwonej armii Koszulki Piłkarskie z Billem Shankly i Bobem Paisleyem. 51-letni Klopp z powodzeniem stworzył młodego i utalentowanego Liverpoolu zgodnie z własnymi pomysłami, a także był lubiany przez fanów Liverpoolu, którzy kupili Koszulka Liverpool i zawodników.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty