Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Ligi Ligue 1 i Ligue 2 nie będą się ponownie uruchamiać w sezonie 2019-20
30 Apr

Ligi Ligue 1 i Ligue 2 nie będą się ponownie uruchamiać w sezonie 2019-20

Premier Francji Edward Philippe ogłosił, że kontynent francuski zatrzyma wszystkie wydarzenia sportowe przed wrześniem, co oznacza, że ​​Ligue 1 i Ligue 2 sezonu 2019-20 nie zostaną wznowione. Jedyne, co możemy zrobić, to założyć Koszulki Piłkarskie i grać w piłkę nożną w domu.

Liga holenderska wcześniej ogłosiła odwołanie sezonu, a Ligue 1 stała się pierwszą z pięciu głównych lig europejskich, która ogłosiła wczesny koniec. Po tym, jak rząd francuski ogłosił koniec sezonu piłkarskiego, zarząd Francuskiej Ligi Zawodowej Piłki Nożnej odbył nadzwyczajne spotkanie w celu omówienia mistrzostw Ligue 1 i France 2, awansu i spadku oraz przyznania europejskiego kontyngentu wojennego.

Przed blokadą Ligue 1 Paris Saint-Germain zdobył 68 punktów w 27 rundach, wciąż prowadząc o 12 punktów w jednym meczu mniej. 56 punktów Marsylii i 50 punktów Rennes zajmuje drugie i trzecie miejsce. Jeśli są oparte na bieżących rankingach, zakwalifikują się do Ligi Mistrzów. Ostatnie trzy punkty w tabeli to Nimes, Amiens i Tuluza. Jako fani z pewnością mamy nadzieję, że liga wysokiego szczebla uruchomi się jak najszybciej. Dni bez piłki są zbyt trudne dla fanów, którzy kupili stroje Liga Francuska 1!

Być może zainteresują Cię poniższe produkty