Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Koszulka CRISTIANO RONALDO mówi Ramosowi ...
08 Oct

Koszulka CRISTIANO RONALDO mówi Ramosowi ...

To kolejna klasyczna bitwa na dwa zęby. W porównaniu z mundialem 2018 w Rosji, tym razem klasyczny obraz rozgrywa się w szatni. Towarzysze Ramos i Pepe, którzy spędzili wiele lat w karierze CRISTIANO RONALDO, zebrali się po meczu w szatni. To jest tweet od Ramosa w mediach społecznościowych po meczu, z podpisem „Nadal jesteśmy razem i tak będzie w przyszłości. Miło was poznać, przyjaciele”.

Odkąd CRISTIANO RONALDO opuścił Real Madryt po mundialu 2018 w Rosji, nigdy nie był w kontakcie z Ramosem, a wiele mediów donosiło, że obaj są w sprzeczności. Przed meczem obaj zostali sfotografowani podczas rozmowy na kanale gracza. Na zdjęciu widać, że ta portugalska Koszulki Piłkarskie CRISTIANO RONALDO ma napisany na niej akapit. Według doniesień CRISTIANO RONALDO napisał w Koszulka Juventus: „Daj to mojemu przyjacielowi Sergio, z całą moją przyjaźnią”

Przyjazne relacje między nimi przełamały fałszywe pogłoski, że starzy towarzysze broni byli przeciwni celowi. Ich przyjaźń nie przetrwa w 2018 roku, podobnie jak ich kondycja fizyczna. W tej grze CRISTIANO RONALDO wprowadził do składu grupę portugalskich graczy z rotacji, a występ wciąż przyciągał wzrok. Siła minionego weekendu była stłumiona do tej chwili. Trzej wojownicy, którzy kiedyś byli pełni krwi. Dziś nadal jest najbardziej konkurencyjnym weteranem piłki nożnej, nasza młodość się nie skończy!

Być może zainteresują Cię poniższe produkty