0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Kolejna rozczarowująca noc?
08 Nov

W porównaniu z graczami po obu stronach meczu, Manchester United jest bardziej gwiazdorskimi graczami, ale w co grają? Jest zbyt wiele problemów strukturalnych. Od 3 minut nie jestem w stanie kontrolować piłki. Niebieski Koszulki Piłkarskie Manchester City wygrał mecz z 0 zmianami. Od początku gry kibice na miejscu modlili się.

W 6. minucie Manchester City strzelił bramkę! Drużyna gości otworzyła wynik w niespełna 10 minut, co jest dość niekorzystne dla Manchesteru United, którego zdolność podaniowa jest poniżej przeciwnika i powtarzają się luki w defensywie. To pozwala Manchesterowi City zabić gospodarzy, trzymając piłkę dość spokojnie, przez co sytuacja Manchesteru United jest dość pasywna.

Patrząc na dane z przerw w grze, nie można już tego określić jako wadę. Strzały 3-10, wskaźnik posiadania piłki 32%: 68%, podania 185:391, rzuty rożne 0:6. Manchester United kopnął zmęczone nogi, serce jest jeszcze bardziej zmęczone! Nie możesz trzymać piłki i być cały czas pocierany przez przeciwnika, czy mentalność nie może się załamać? Cristiano Ronaldo, ubrany w Koszulka Manchester United, starał się od pierwszej minuty gry, ale nie był w stanie ponownie uratować zespołu. Na szczęście, gdy mecz się skończył, fatalna sytuacja na boisku nie odzwierciedlała wyniku. Patrząc na prawdziwe cierpienie podczas meczu, liga przegrała u siebie kolejno z Liverpoolem i Manchesterem City. Kto jeszcze może uratować status quo, mając niewiele do zrobienia?