Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Jakiego rodzaju jest ten zespół?
16 Nov

Jakiego rodzaju jest ten zespół?

Argentyński pomocnik, nowy nuklearny Lo Celso, były reprezentant Realu Madryt, Canales, połączył siły, by przebić się przez Barcelonę. 42 niepokonany rekord La Liga w ciągu dwóch sezonów, obóz Nou został pokonany przez przerażającego białego legendarnego legionu Koszulki Piłkarskie Royal Betis.

Betis odradza się już w zeszłym sezonie, a wszystko musi się zacząć od zmiany trenera zeszłego lata, byłego trenera Las Palmas, Quique Setien. Zielony biały legion Koszulki, Betis, nadal jest neurotycznym zespołem. Mogą zagłuszyć Realu Madryt w Bernabeu, zakończyć mit, że pancernik Galaxy strzelił w 73 kolejnych meczach, a także może grać z Bat Koszulka Valencia CF Army Valencia 3-6 takich szalonych wyników.

To idealne połączenie starych, średnich i młodych pokoleń Betis, uderzyło w falę zwycięskich pasaży pod koniec ubiegłego sezonu i rzuciło się do europejskiej gry. Najgłębszą rzeczą jest młody duch walki, silny, porywający podwójnie, wielki brat Sevilla, w tym sezonie pokonał najwyższą hegemonię, młody Betis w tym sezonie.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty