Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Jakie jest prawdopodobieństwo, że zostanie to zrealizowane?
22 May

Jakie jest prawdopodobieństwo, że zostanie to zrealizowane?

Poniedziałkowy mecz finałowy Serie A jest oczywisty dla Juventusu, jak powiedział Cristiano Ronaldo po pucharze Włoch w środku tygodnia, utrzymując zwycięstwo do końca. Jednak przed meczem finałowym fani, którzy wierzyli, że kupią koszulki Juventusu, byli zszokowani kolejnym raportem.

Według wspólnego raportu hiszpańskich mediów "Aspen", dziennikarzy Manu Sainza i Mirko Calemme, były kolega Ronaldo z Manchesteru United i obecny trener Manchesteru United, Solskjaer, osobiście zaprosili Ronaldo do powrotu do Czerwonych Diabłów i obaj już rozmawiali. Wiadomość o powrocie prezydenta do Manchesteru United faktycznie krążyła już wcześniej, ale nie została potwierdzona przez autorytatywne media. Tym razem hiszpańskie media twierdziły, że obecny trener Manchesteru United Solskjaer osobiście zaprosił Ronaldo, a wiarygodność została zakwestionowana.

Kiedy prezydent opuścił Manchester United 12 lat temu, Koszulki Piłkarskie nr 7 reprezentująca Manchester United wydawała się tracić swoją magię, dopóki Cavani nie dołączył do zeszłego lata, który wcześniej przedłużył kontrakt z Manchesterem United do 2022 roku. Jeśli Ronaldo wróci, nie mówmy o własność Koszulka Manchester United nr 7. W jaki sposób dwaj gracze będą rozdzielać swój czas gry? Kiedy dwie osoby są na tym samym boisku, kto jest pierwszym wykonującym rzut karny? Jest jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić, ale pewne jest, że Ronaldo bardziej przejmuje się przyszłością planów zespołu, środowiskiem wewnętrznym i względami rodzinnymi.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty