Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Hej! Te 6 uderzeń jest naprawdę fajne!
16 Oct

Hej! Te 6 uderzeń jest naprawdę fajne!

W meczu grupowym grupy A w eliminacjach europejskich Anglia w czerwonej koszulce Koszulki Piłkarskie odniosła zwycięstwo 6-0 nad Bułgarią i zdobyła dwie rundy w finale Pucharu Europy. Opierając się na zbyt wielu złych wspomnieniach, trener reprezentacji Anglii Southgate bardzo martwił się przed swoją grą, że jego uczniowie będą przeszkadzani poza miejscem. Strach przed Southgate stał się rzeczywistością. Bułgarscy fani nie tylko się nie zbiegli, ale także zintensyfikowali.

Sterling i Mings stali się głównym celem fanów gospodarzy. Bułgarscy fani wykonali „małpi apel” do czarnych graczy w Anglii i wykonali gest nazistowskiej ceremonii. Gra została dwukrotnie przerwana w pierwszej połowie. Ze względu na absolutną przewagę siły Anglia szybko objęła prowadzenie, ostateczny wynik 6-0.

W porównaniu z samą grą, po grze medialnej, większy nacisk położono na rasistowskie zachowanie bułgarskich fanów. Fani gospodarzy wielokrotnie prowokowali graczy z Anglii ubranych w czerwony Koszulka MŚ 2018 Anglia Koszulka MŚ Anglia, a nawet dwukrotnie przerywali grę. Bułgaria traci grę i twarze, co naprawdę pogarda dla fanów.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty