Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Guardiola ogłosiła rozpoczęcie tej 18-letniej nastolatki!
27 Nov

Guardiola ogłosiła rozpoczęcie tej 18-letniej nastolatki!

Zack Steffen, amerykański reprezentant Columbus Crew, negocjuje z mistrzem obrony Premier League, Manchesterem City, a najlepszy bramkarz Major League wyląduje w Premier League w zimie bez żadnych niespodzianek. Depth stage Najszybszy, w ten weekend Stephen będzie mógł nosić Manchester City Koszulki Piłkarskie, a opłata za przelew Steffena wynosi od 7,5 do 10 milionów dolarów i będzie pierwszym znakiem w mieście Manchester City w zimie.

To tylko niewielka suma pieniędzy dla Manchesteru City.Z linii, pozycja pomocnika i bramkarza jest główną pozycją Manchesteru City.Jeżeli w jutrzejszym meczu grupowym Ligi Mistrzów, Manchester City będzie na scenie meczu przeciwko Lyon, gra będzie mogła zakwalifikować się do Manchesteru City, Guardiola jest także bardzo pewna sytuacji w drużynie i ogłosiła z wyprzedzeniem pierwszą bitwę nastolatka Phila Fodena.

Ta 18-letnia nastolatka uzyskała 11 występów w biegu NO.47 Koszulka Manchester City w tym sezonie, zdobyła 1 bramkę i wysłała 2 asysty, jednak Foden jest skłonny kontynuować grę pod melonami, nawet jeśli czas gry nie jest gwarantowany. Starzeje się, De Bruyne został ranny, Foden, dopóki jest siła, wierzymy, że w ciągu dwóch lat możemy zostać zmieniony, a nawet zastąpić i stać się rdzeniem Manchester City w ciągu pięciu lat.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty