Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Guardiola mianowany zwycięzcą Fernandinho
20 Nov

Guardiola mianowany zwycięzcą Fernandinho

Według doniesień, Manchester City pokonał zawodników, takich jak Barcelona i Paryż, i podpisze holenderskiego pomocnika Ajax, Frenkie De Jong, za 61 milionów funtów. Powszechnie wiadomo, że Manchester City ma talenty na niemal każdej pozycji, ale w defensywie jest jeszcze krótka deska. Jest to również ostatnia przeszkoda, która nęka zespół Blue Guardiola Koszulki Piłkarskie.

Po tym jak stracił ważne cele brazylijskiego międzynarodowego Freda i włoskiego międzynarodowego Jorge, Guardiola nie dopuścił dalszych wypadków. 21-letni Frankie De Jong jest postrzegany jako następca Fernandinho. W tym sezonie De Jong stał się główną siłą w środku pomocy między Ajaxem i holenderską drużyną narodową.

W Holandii 2: 0 pokonał mistrza świata we Francji w pierwszej walce, ubrany w koszulkę nr 7 De Jong zagrał publiczność, 112 dotknięć, 95 pasaży, 88 pasaży z powodzeniem, 5 razy, aby złapać piłkę, 1 Drugi strzał, wykonanie kary. Chociaż nie ma bezpośrednich bramek ani asysty, dwa cele w Holandii są powiązane z De Jong. Czy De Jong ostatecznie ubierze Manchester City Koszulka Manchester City? Obawiam się, że po rozpoczęciu okna transferu pojawi się odpowiedź.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty