Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Fani Juventusu obrażać Mourinho brudnych słów Mourinho łatwo walczyć
08 Nov

Fani Juventusu obrażać Mourinho brudnych słów Mourinho łatwo walczyć

Manchester United pokonał Juventus 2-1 w grze drużyny. Po meczu, czerwone diabły Koszulki Piłkarskie trener Mourinho włożył rękę do ucha, aby działanie słuchanie, reagowanie na fanów Juventusu w ten sposób. Po meczu Mourinho wyjaśnił także powodem jego gest.

Zostałem znieważony przez kibiców Juventusu przez 90 minut. I przyszedł trener zespołu. Nic więcej. Nie miałem nikogo urazić, po prostu wykonał gest, chcę usłyszeć je głośniej. I może nie powinienem tego zrobić , ale moja rodzina został znieważony, łącznie z moją rodziną Inter Mediolan, a odpowiem w ten sposób. „ruch Mourinho naturalnie stał się nagłówek z głównych mediów.

Mourinho trenował Inter Mediolan w latach 2008-2010 i wziął Inter Mediolan, by wygrać w Serie A. Pierwsza potrójna korona, Juventus i Inter Mediolan są największymi rywalami w Serie A. Ta wrogość trwa do dziś, w ostatnim meczu w Red Koszulka Manchester United Armia Manchesteru United, kibice drużyny odwiedzającej również wyśmiewali Mourinho, a Mourinho udzielił odpowiedzi na trzy palce. Oczywiście, fani Juventusu tym razem jeszcze raz rozgniewali Mourinho, więc po meczu Mourinho zareagował na atak fanów Juventusu z uśmiechem.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty