Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Fani Chelsea podejmują działania, aby poprosić legendę o pozostanie
21 Oct

Fani Chelsea podejmują działania, aby poprosić legendę o pozostanie

Otwarcie sezonu Premier League, Chelsea Core Hazard jest zdecydowanie najbardziej oszałamiającą gwiazdą. Po mistrzostwach świata miał wspaniałe wyniki, aby pomóc Belgii zająć trzecie miejsce. Hazard zdobył 7-piłkową przewagę w pierwszych ośmiu rundach Premier League i miał trzy asysty. Jest on obecnie jedynym graczem, który ma podwójny gol.

Jednak im lepszy jest status Hazarda, niebiescy fani Koszulki Piłkarskie Chelsea nie mogą się więcej przejmować. Powód jest niczym więcej, niż Hazard nie zawarł jeszcze umowy z klubem, umowa Hazard z Chelsea zakończyła się w czerwcu 2020 r., Real Madryt Zwróć uwagę na Hazard. Fani bluesowych koszul, a nawet fani Premier League obawiają się, że 10-letnia gwiazda Koszulka Chelsea z Belgii może wylądować na stadionie Bernabeu. Chelsea bardzo chce odnowić kontrakt z Hazardem i jest gotowa zapłacić najwyższe wynagrodzenie w historii zespołu, wyraźnie poinformowała stronę Hazard o woli zespołu.

Fani Chelsea również są w akcji. W Chelsea vs. Manchester United fani Chelsea pokażą Hazardowi duży baner i poprosią legendę, by została. Baner kosztuje prawie 7000 funtów, a wzór banera to zręczne uklęknięcie Hazarda po bramce Chelsea. Ten baner będzie wyświetlany na stoisku Hard Matt Stand Stamford Bridge Stadium podczas gry, a fani Chelsea będą śpiewać "Chcemy, żebyś został", aby wyrazić życzenie Hazard!

Być może zainteresują Cię poniższe produkty