Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Fabregas łzy na stadionie Stamford Bridge!
07 Jan

Fabregas łzy na stadionie Stamford Bridge!

Ostatnia noc była nocą Anglii FA Cup, ponad 20 meczów odbyło się na różnych stadionach, a scena została wystawiona na Stamford Bridge fanów, którzy kupili Chelsea Koszulki Piłkarskie najbardziej smutny. 31-letni Cesc Fabregas był graczem z największą liczbą asyst w Premier League, rozegrał ostatnią bitwę w Chelsea. Jeśli nie dojdzie do wypadku, hiszpański pomocnik pożegna pole Anglii w przyszłym tygodniu.

Nie jest tajemnicą, że Fabregas odszedł w zimowym oknie transferowym. W tym sezonie nowy trener Chelsea Sarri poprowadził go tylko sześć razy w lidze. Startowy skład jest tylko jeden raz. Jeśli nie można zmienić upartego myślenia trenera, to pozostawianie jest lepszym wyborem dla siebie.

Zdając sobie sprawę, że miał właśnie ukończyć finał, Fabregas powoli zszedł na dół, uścisnął Hazarda, po czym podniósł lewą rękę, by machać do fanów noszących Koszulka Chelsea, a prawą ręką uderzył w logo zespołu na piersi. Wtedy łzy Fabregasa nie przestaną padać. Czy 31-letnia Fabregas dostała drugą wiosnę jako 32-letni Pirlo z Juventusu?

Być może zainteresują Cię poniższe produkty