0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Dortmund chce utrzymać pierwsze miejsce, które wymaga więcej wysiłku
11 Jan

Pod koniec połowy, prowadząc drugie miejsce o 6 punktów, fani, którzy kupują Koszulki Piłkarskie Dortmund z pewnością mają powody, by oczekiwać mistrzostwa. Odkąd Favre przejął zespół w tym sezonie, Hornet przyniósł fanów jedną po drugiej niespodziankę. Pierwsze cztery rundy w Dortmundzie to 2 wygrane i 2 remisy. Druga runda była związana z Hanowerem, który jest stosunkowo słaby. Wiele osób martwi się perspektywą nowego trenera w Dortmundzie. Jednak od piątej rundy zwycięstwa 7-0 nad Norymbergą Hornet zaczął wykazywać inny temperament. 11 wygranych, 1 remis i 1 strata, to odpowiedź na następne 13 rund Favre.

Wydajność linii ataku zespołu nie została powtórzona, a moc Reusa, Sancho i Paco jest oczywista dla wszystkich. Dortmund był jedyną drużyną w sezonie Bundesligi, która zdobyła 40+, i zdobyła w sumie 44 gole. Reus jako kapitan drużyny, przywódca duchowy, 11 bramek ligowych i 6 asyst, pół-najlepszy gracz Bundesligi, najlepszy międzynarodowy 2018. Sancho jest już międzynarodowym reprezentantem Anglii. Dzięki doskonałemu wykonaniu pierwszej połowy sezonu, Sancho, nosząc numer 7 Koszulka Borussia Dortmund, sprawił, że jego imię jest znane całej Europie. Druga połowa sezonu będzie decydującym okresem dla niego, od dobrego gracza do gwiazdy.