Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Derricht jest inny niż wcześniej
03 Jul

Derricht jest inny niż wcześniej

Oczywiście, po przeczytaniu tego raportu w hiszpańskich mediach „Marca”, musisz mieć klątwę, aby kupić Juventus Koszulki Piłkarskie. Zeszłego lata opracowali listę nieudanych, wysokokosztowych podpisów, w tym Barcelonę Plaid + De Jong, Real Madryt Azar, Atletico Joao Felix i Bayern Hernandez. Centralny obrońca Juventusu Derichte znalazł się na liście. Jeśli polegałby na występie Derechta dwa miesiące przed dołączeniem do Juventusu, może nie mieć problemu z tą listą.

Jednak Derricht nie jest taki sam jak poprzednio. Derricht Serie A grał 23 razy w tym sezonie, 3 gole, 166 udanych konfrontacji 1V1, 21 udanych kradzieży, 79 rzutów karnych, 17 zablokowanych strzałów, które skupiają się na obronie. Serie A to zdecydowanie występ środkowego obrońcy powyżej linii pola. Po rewanżu w Serie A, Derecht zaczął w trzech kolejnych grach. Podczas grania w bardziej dojrzałe, każda gra ma co najmniej 5 udanych przeciwdziałania kradzieży, co pozwala zespołowi utrzymać presję na linii frontu przez większość czasu. Jego wyczucie czasu, jakość ciała i szybkość są najwyraźniej odzwierciedlone.

Nie wyśmiewaj już Delichta. W resztę dnia, oprócz towarzyszenia twojej dziewczynie, szkolenie może być online! Zapewnia to również, że może on pokryć obszar na polu obrony, a od czasu do czasu pojawiają się różne kluczowe zmiany, które mogą przynieść drużynie drugą okazję ofensywną. 20-letni facet, co stanie się w przyszłości, wszystko może naprawdę przekroczyć wyobraźnię fanów kupujących Koszulka Juventus.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty