Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Czy może przerwać błędne koło?
21 Jun

Czy może przerwać błędne koło?

Portugalia wprowadziła drugiego przeciwnika w fazie grupowej Pucharu Europy, Niemcy, mogą zakwalifikować się wcześniej, wygrywając. Cały zespół przybył wczoraj do Monachium w Niemczech. To będzie niezapomniany dzień dla CRISTIANO RONALDO. 18 czerwca 2006 roku CRISTIANO RONALDO, ubrany w portugalski Koszulki Piłkarskie, zakończył swój debiut w karierze w Pucharze Świata w tej krainie.

W tym meczu Figo przekazał młodemu człowiekowi pierwsze miejsce portugalskiej drużyny. Na Mistrzostwach Świata 2006 w Niemczech ostatnie złote pokolenie Portugalii dotarło do pierwszej czwórki, półfinały były gorzkie, a 3/4 finału przegrało z Niemcami 1-3 i zajęło pierwsze miejsce. W 4., ćwierćfinale Pucharu Europy 2008 Portugalia 2-3 Niemcy, 12. fazie grupowej Pucharu Europy Portugalia 0:1 Niemcy oraz 14. fazie grupowej Pucharu Świata Portugalia 0:4 Niemcy.

Od Mistrzostw Świata 2006 w Niemczech, reprezentacja Portugalii, nosząca portugalski Portugalia CRISTIANO RONALDO, weszła w błędne koło porażki. W tej grze Niemcy, stojąc na krawędzi urwiska, nie mają możliwości odwrotu i mogą jedynie naciskać na ofensywę. Portugalia nadal wykorzystuje dwóch defensywnych pomocników do prowadzenia Gundogana i Kroosa, wykorzystując szybką kontratak, szybkość i podania ofensywnych graczy na polu ataku. Przewaga piłki wystarczy, aby dać pełną grę. Od 2006 roku do chwili obecnej zwycięski cykl Portugalskiego Konkursu Miłości zależy od tego, czy da się go dzisiaj przerwać i nadrobić żal poprzedników.


Być może zainteresują Cię poniższe produkty