Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Czy Juventus jest naprawdę zdesperowany?
21 Jun

Czy Juventus jest naprawdę zdesperowany?

Felix, który grał bardzo dobrze w Benfice, został nazwany przez świat zewnętrzny „New Ronaldo”. Jest także chętny do zostania członkiem drużyny z prezydentem, ale jego agent Mendes postanowił pozwolić mu nosić Atlético Madrid Koszulki Piłkarskie. Felix ukończył badanie lekarskie w Atlético Madryt i wydaje się, że „New Ronaldo” może zostać połączony z prezydentem w drużynie narodowej.

Ponadto potwierdzono także następny dom Jamesa Rodrígueza. Przed Juventusem i Neapolem najprawdopodobniej wygra zespół Jamesa Rodrígueza, Cristiano Ronaldo osobiście wezwał Jamesa Rodrígueza do Turynu, ale okazało się, że Neapol będzie miał 10 milionów euro. Opłata za wynajem (1 sezon) + 30 mln euro - 40 mln euro opłaty za wykup pod koniec sezonu

 Juventus i reporter zespołu powiedzieli, że zespół chce otworzyć ofertę o wartości 140 milionów euro przeciwko Realowi Madryt, aby zdobyć Pogbę. Sam Pogba zdecydował się pójść, a więcej niż raz, aby pokazać się Juventusowi, zdjęcie Juventusu Koszulka Juventus przesłane przez jego ins. Również wskazuje na jego intencje i zawsze martwiło się dynamiką Juventusu. Ale jeśli Pogba odmówi uzyskania mniejszej pensji, Juventus z trudem spełni jego żądania. Wynagrodzenie Ramsey i Pogby wywiera zbyt duży nacisk na Juventus.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty