Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Chelsea zwyciężyła w 7 meczach!
28 Oct

Chelsea zwyciężyła w 7 meczach!

W 10. rundzie Premier League odbyło się jeszcze pięć konkursów. Chelsea pokonała Burnley 4-2, tym razem jako gość na stadionie Teflon, Lampard nadal zwolnił 433 składy startowe, pewna liczba nastolatków nadal zaczyna, pod treningiem Lamparda, ich wzrost jest oczywisty dla wszystkich. Warto wspomnieć, że 21-letni Pulišić, który miał na sobie koszulkę nr 22 Koszulki Piłkarskie, również zastąpił Odoi, pierwszy startowy debiut w Premier League.

Pierwszym start-upem w Premier League był hat-trick, który zdobył lewą stopę, prawą stopę i główkę. Pulišić ukończył standardowy „hat-trick”, który był pierwszym hat-trickiem w jego osobistej karierze i zdobył wielu fanów, którzy nosili Koszulka Chelsea.

W historii Chelsea tylko pięciu graczy ukończyło „idealny hat-trick”. Są to Vialli, Hasselbaink, Kalou, Drogba, Pulišić. Ponadto Pulišić, mający 21 i 38 dni, pobił również rekord najmłodszego hat-tricka w historii Chelsea. Chelsea wygrała wszystkie siedem meczów w przeszłości, w tym cztery kolejne zwycięstwa w Premier League, plasując się w pierwszej czwórce.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty