Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
CRISTIANO RONALDO wchodzi do pierwszej trójki Gracza UEFA przez 9 kolejnych lat
18 Aug

CRISTIANO RONALDO wchodzi do pierwszej trójki Gracza UEFA przez 9 kolejnych lat

CRISTIANO RONALDO ma na sobie Juventus Koszulki Piłkarskie jako zawodnik Juventusu, aby grać najlepszym zawodnikiem sezonu. CRISTIANO RONALDO zdobył wiele wyróżnień w Juventusie w tym roku, najlepszy gol w Lidze Mistrzów, Juventus MVP, najlepszy zawodnik Juventusu, najlepszy strzelec Serie A, najlepszy strzelec Ligi Narodów UEFA, mistrz Serie A, mistrz Supercoppa Italiana, mistrz Ligi Narodów UEFA . CRISTIANO RONALDO przez trzy kolejne lata znalazł się w pierwszej trójce najlepszego gracza roku UEFA, a po Buffonie jest także honorem innego zawodnika w Europie.

Jakie wyniki CRISTIANO RONALDO może osiągnąć w tegorocznej grze, zależy od tego, jak Juventus stanie się w tym sezonie pod kierownictwem Paratic. CRISTIANO RONALDO ma nadzieję wygrać więcej mistrzostw i nosić Juventus Koszulki piłkarskie Juventus, aby wygrać mistrzostwa Ligi Mistrzów UEFA. To jest inne miejsce niż Messi. Dołączenie do Juventusu w zeszłym roku ma na celu osiągnięcie tego wspaniałego osiągnięcia.

Chociaż CRISTIANO RONALDO ma takie ambicje i umiejętności, Juventus musi również wymyślić determinację do podpisania De Ligt, Ramsey, Rabiot i przywrócenia legendarnego Buffona do drużyny. Ci gracze są podobni do tygrysów dla CRISTIANO RONALDO. Mamy również powody, by sądzić, że zobaczymy lepszy Juventus.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty