Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
CRISTIANO RONALDO jest ekscytujący z powodu piłki nożnej
04 Nov

CRISTIANO RONALDO jest ekscytujący z powodu piłki nożnej

Każdego wieczoru w Lidze Mistrzów Manchesteru United na końcu zawsze słychać krzyki. W ostatniej chwili to właśnie ten człowiek jest jego kluczowym celem, aby uratować Manchester United z urwiska.

Jeśli Manchester United przegra w tym meczu z Atlantą, spadną na trzecie miejsce w grupie. Widząc, że lista kursów na zwycięstwo w Lidze Europy wkrótce się zmieni, CRISTIANO RONALDO noszący Koszulki Piłkarskie użył czteromiejscowego woleja na boki, aby dokończyć doliczony czas. Stabilizacja czołowej pozycji Manchesteru United. Dwa razy z tyłu i dwa razy z remisem, przeciwności wciąż zależą od CRISTIANO RONALDO. Podobne scenariusze pojawiły się w Lidze Mistrzów trzy razy z rzędu. W tym roku CRISTIANO RONALDO ma 36 lat, ale jest bogiem, który nie potrafi go sprowokować po 80 minutach. CRISTIANO RONALDO miał 50 uderzeń, 4 strzały, 3 gole, 3 próby, 2 sukcesy, 2 stworzone szanse, 2 gole i był zasłużonym MVP.

Prezydent strzelił 126 goli w 303 meczach rozegranych w imieniu Manchesteru United w swojej karierze, wiążąc rekord Solskjaera z Czerwonymi Diabłami. Jeśli chodzi o zdobywanie punktów, CRISTIANO RONALDO przyznał szczerze, że istnieje element szczęścia, ale Manchester United nigdy się nie podda do końca. CRISTIANO RONALDO nadal sprawia, że ​​ten Koszulka Manchester United emanuje silną magią, ten CRISTIANO RONALDO, wołamy dla Ciebie.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty